למה שונאים אותנו?

לאחרונה בסמוך להצהרת החוק הפולני המנקה עצמו מאשמה ונטילת חלק בשואה, פורסם כי המחוקק הנורבגי הציע להעניק פרס נובל לשלום לתנועת ה-BDS. אלא שכעת הוא מדגיש שהצעתו היא נגד ישראל ולא נגד העם היהודי.
 
אך בואו לא נתבלבל מכל ההצהרות המנסות להתחמק ממהות הנושא, אירופה הורגלה כפי שמעידה ההיסטוריה בסימון יהודים כעת היא קוראת לזה סימון ישראל, שזוהי הגירסה האנטי-ישראלית\יהודית של שנת 2018. גרסה זו אומנם בעלת ביטויים חיצוניים פוליטים אנטי ציונים, אך מאז ומתמיד היתה בשורשה בעלת אופי אנטי -יהודי מובהק ומוצהר, כך יעידו מליוני הרוגי השואה ועלילות הדם נגד יהודים שהתרחשו עוד מלפני 1144 ונמשכות בגרסאות שונות עד ימינו.
 
חכמת הקבלה מסבירה בצורה מאוד ברורה על שורש תופעת האנטישמיות ומסבירה כי היא איננה מקרית ובהחלט לא חולפת, ואף מכנה את התופעה כ"חוק טבע" כאשר היהודים מממשים את תפקידם לאחדות וחיבור בניהם מעל כל ההבדלים והמחלוקות, מתפשט בעולם כוח חיובי היכול לחולל פלאים וכאשר אנו לא ממשים את חוק החיבור בנינו באופן אוטומטי פועל חוק טבע זה בצורה של כוח שלילי המתפרץ בצורות של שנאה ואנטישמיות נגדינו.
 
כפי שמצויין בספר מאור ושמש:"עיקר המגן בפני הפורענות הוא האהבה והאחדות, אז כאשר יש בישראל אהבה ואחדות ורעות בין זה לזה, אין מקום לשום פורענות לחול עליהם" (מאור ושמש).
 
המסר של חכמת הקבלה ברור:  עלינו להתפנות לבדק בית פנימי ולהפסיק להאשים את אויבינו כי כל עוד בנינו היהודים נתנהל באכזריות, שנאה, תחרות ועוד צורות שליליות של הקשר בנינו כוחם של אויבינו יתגדל ויתחזק וכך להפך ככל שנפעל לקראת החיבור, האחדות וחיזוק הערבות בישראל על פני כל הפערים העצומים חוסר ההסכמות וכו'. יתחזקו תומכינו ואף ייסיעו לכולנו להפיץ זאת בעולם למען כלל האומות והתרבויות, כי האמרה הבסיסית:"כל ישראל חברים" היא מהות הפנימית השוכנת בלב כל יהודי ועלינו רק לרומם ולהלחם רק על אותה נקודה מיוחדת לחיבור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *